Váš účet ještě není aktivován!
PřihlášeníRegistrace

Registrace

Login
Heslo
Potvrzení hesla
E-mail
Jméno
Příjmení
Mobil
Bydliště
Název týmu
Zaměření týmu
Kde jste se dozvěděli o GSG?
Máte za s sebou nějaké GSG akce, resp. jiné významější?
Může Vás někdo doporučit/zaručit? Nějaký stávající člen GSG?
Proč se hlásíte na GSG? Proč se chcete účastnit akcí GSG?
Něco o sobě?

CO JE PODSTATNÉ

DOPORUČENÍ

Aktivovat účet je možné jen na základě doporučení stávajícího člena komunity! Výjimku je možné udělit v případě opravdu zajímavé přihášky, ze které je patrné, že osoba bude pro komunitu do budoucna přínosem.

 

ŘÁDNÉ VYPLNĚNÍ INFORMACÍ O VAŠÍ OSOBĚ

Vaše předchozí související zkušenosti, vztah k airsoftu, ke hrám, fair play a cokoliv zajímavého. Věhlasné jméno vaší jednotky nebo síla pružiny nejsou dostatečné informace pro registraci. Do uživatelského jména nevkládejte diakritiku (ěščřžýáíéó apod.) nebo speciální znaky (-”§!^•

apod.), předejtede tak problémům s pozdějším přihlášením!

 

Proč se chcete účastnit akcí GSG?

Zadejte funkční kontakt na Vaší osobu (mobil, mail, WWW)

 

JAK REGISTRACE PROBÍHAJÍ?

Po registraci může trvat delší dobu (např. 14 dní), než Vám přijde potvrzovací e-mail. Po registraci budete na omezenou dobu vpuštěni na GSG portál, abyste v určené místnosti prezentovali Vaši osobu.

 

PODMÍNKY A PRAVIDLA PORTÁLU GLOBALSOFTGAMES.COM

Provozovatel nenese odpovědnost za jakékoliv škody vzniklé užíváním služby, její nesprávnou funkcí nebo nefunkcí.

 

Provozovatel nebo osoby jím pověřené mohou kdykoliv uživateli omezit nebo zrušit přístup ke službě bez udání důvodu. Vyhrazují si též právo kontroly dodržování těchto pravidel za použití jim dostupných prostředků.

 

Data vložená do této služby jsou autorským dílem jednotlivých přispěvatelů, pokud není v textu stanoveno jinak.

Všechny články a fóra jsou veřejně přístupná, pokud nejsou označena jako “neveřejná”.

Komentáře a příspěvky však mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé GSG.COM.

Pošta je vždy neveřejná a přístupná pouze registrovanému uživateli. Zveřejňování obsahu pošty je vždy podmíněno souhlasem autora.

 

Osobní a kontaktní údaje, IP adresy ze kterých se uživatelé v minulosti přihlásili a případné další citlivé osobní informace jsou přístupné výhraně provozovateli.

 

Provozovatel nenese odpovědnost za obsah příspěvků, za jejich obsah nese právní zodpovědnost výlučně sám uživatel. Toto ustanovení nijak neomezuje výše uvedená práva o možném zásahu provozovatele do diskuzí.

 

Fotografie a jiné obrazové či zvukové záznamy, které jsou pořízeny na akcích organizovaných GSG.COM fotografy GSG.COM jsou výhradním majetkem provozovatele a osoby na nich zachycené se svou registrací zříkají veškerých nároků na finanční ohodnocení. Provozovatel si vyhrazuje právo s těmito materiály dále i komerčně nakládat.

 

Na serveru GSG.COM je zakázáno vytvářet obsah porušující zákony ČR, používat výrazy směřující k potlačení práv a svobod člověka.

 

Mějte na paměti, že za informace, které o sobě kdekoliv na internetu zveřejníte nesete odpovědnost především vy sami a ty se mohou objevit v nečekaných kontextech. Kopírování a zveřejňování obsahu fór však může být důvodem k deaktivaci účtu.

 

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek. Změna podmínek bude avizována minimálně s týdenním předstihem.

Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz
Přihlášení
X
Zapamatuj si mne
Registrace